YOUTUBE REKLAM VİDEOLARI Hem az ödeyin, hem çok kişiye ulaşın!

YOUTUBE REKLAM VİDEOLARI Hem az ödeyin, hem çok kişiye ulaşın!

christian-wiediger-598840-unsplash (1955 x 1303)

 Youtube’da videoların önünde görünen reklamlar en ucuz reklam modelidir. Kullanıcılar 5 saniyede reklamı atlarsa hiç para ödemezsiniz. Sadece 30 saniye izlerlerse ya da verdiğiniz reklam linkine tıklarlarsa para ödersiniz. Bu ödeme tutarı ise hedef kitlenizin darlığına göre değişmekle birlikte genellikle 10 kuruştan azdır. Harika değil mi?

Teklif Alın

Youtube reklam videoları ilgi çekici görseller, dikkat çekici ses efektleri ve mesajınızı anlatan kısa bir metin ile oluşturulduğunda hedef kitlenize hızlı ve pratik şekilde ulaşmanın yolunu açar.

Siz de Youtube’da reklam vermek için video reklamları kullanabilirsiniz. Aşağıdaki videolar gibi bir reklam videosunun maliyeti ise oldukça düşüktür. Böyle bir video hazırlatıp Youtube reklamı vermek isterseniz bizimle iletişime geçin ve çok uygun tekliflerimizi dinleyin.

Yaptığımız Çalışmalar

Hakkımızda

Web tasarım, dijital pazarlama, kurumsal sosyal medya yönetimi ve içerik yönetimi alanlarında 10 yıllık deneyimlerini size sunmak isteyen bir aileyiz. 10 yıl boyunca İstanbul’daki çok uluslu şirketlerde ve önemli ajanslarda iş deneyimlerimizi biriktirdikten sonra kendi ajansımız ile sizlere hızlı ve verimli bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz. 

İletişime Geçin

Fikirlerimizi dinlemeye ne dersiniz?

Bize ulaşın, markanız için neler yapabileceğimizi ayrıntılarıyla görüşelim.

bilgi@destekiletisim.com
+90 535 728 06 75