WEB TASARIMI

Bir web sitesini dikkat çekici yapan nedir?

Tasarım, kullanıcı deneyiminin en önemli parçalarından biridir. Biz, dijital alanda marka kimliğinizi doğru yansıtan ve yeni müşteriler kazanmanıza yardımcı olan tüm cihazlarda rahatça kullanılabilen web siteleri tasarlıyoruz.

Teklif Alın

 Web sitesi sahibi olmanız, markanızı/ürününüzü istediğiniz yerde görülebilir ve bilinebilir hale getirmenize olanak verir.

Yerel bir işletme iseniz kilometrelerce ötedeki potansiyel müşterilerinize markanızı tanıtmanıza yardımcı olur. Uluslararası ölçekli ve birçok alanda hizmet veren bir firma iseniz doğru müşteri ve doğru ürünün buluşmasına ve kolay ulaşılabilir olmasına yardımcı olur.

Web sitesi tasarımı kolay, anlaşılır ve amacınızı kapsayacak nitelikte hazırlanmalıdır. Bu nedenle web site tasarımına başlamadan önce sizi, ürününüzü ve hedeflerinizi dinlemek bizim için önemlidir.

İş birliği yaptığımız her markayı kendi firmamız gibi görüyoruz. Başarılı bir yolda ilerlemesi için desteğe hazırız!

Web Sitenizde Neler Vardır?

Web sitenizi mobil uyumlu (responsive) tasarım olarak tüm cihazlara uygun hale getiriyoruz. Böylelikle hedef kitlenizin her an ve istedikleri her yerde telefonlarını yada tabletlerini kullanarak bilgi alabilmelerini sağlıyoruz.
Web sitenizi Search Engine Optimization yani Arama Motoru Optimizasyonu ile düzenliyor, arama motorlarında doğru sonuçlarda kullanıcının karışına çıkması için sitenizin alt yapısında çalışmalar yapıyoruz.

İlk defa kurulacak bir web siteniz varsa, domain ve hosting satınalımlarınızı gerçekleştiriyoruz.

Google Analytics raporlama sistemlerine bağlayarak web sitenizi ne zaman, kaç kişinin incelediğini görebileceğiniz şekilde düzenliyoruz.
Web sitenizde XML Sitemap oluşturarak Google ve benzeri arama motorlarında doğru sıralamada çıkması için kaynak oluşturuyoruz.
Web sitenizi çoklu dil desteği ile birden çok dilde kullanılabilmesine yardımcı oluyoruz.
Web sitenizin yanında istediğiniz isim ile açılacak olan kurumsal e-posta hesabınızı açıyoruz. Dilerseniz bu hesabınızı var olan G-Mail hesabınıza bağlayabilir, kolay ve rahat bir kullanım sağlayabiliriz.
Web sitenizi teslim ettikten sonra 1 yıl süresince alt yapı güncellemelerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Hazırladığımız çalışmalardan bazılarını aşağıda bulabilirsiniz.