DİJİTAL PAZARLAMA

Potansiyel müşterilerinize ulaşmanın en kolay yolu!

Dijital pazarlama, doğru planlandığında potansiyel  müşterilerinize ulaşabileceğiniz en önemli kaynaktır. İşletmenize uygun stratejiler ile doğru kişilerin sizi bulmasını sağlıyoruz. 

İşletmeniz için neler yapabileceğimizi görüşmek için bizimle iletişime geçin!

Teklif Alın

Dijital Pazarlama dediğimizde ilk aklınıza gelen Google, Facebook ya da Instagram gibi mecralarda karşınıza çıkan reklamlar oluyor. Kısmen doğru ama onlar buz dağının sadece görünen yüzü. Evet, bu reklamlara tıklayanlar var. Dijital reklamlar ile satışlarını arttırıp çok hızlı büyüyen, yerel bir esnaf iken tüm Türkiye’ye satış yapmaya başlayarak şirket olan örnekler her geçen gün artmakta.

Dijital Pazarlama’nın diğer reklam türlerine göre en önemli farkı reklamlarınızın performansını sürekli olarak ölçebilmemizve başarısını raporlayabilmemizdir. Reklamınızın hangi kitlelere ne kadar gösterilmesi gerektiğini belirleyebiliyor ve alakasız kişilerin görmesini engelleyebiliyoruz. Üstelik sadece, potansiyel müşterileriniz sizinle ya da web sitenizleetkileşime geçtiklerinde ödeme yapıyorsunuz.

Google AdWords, Youtube Video Reklamları, Facebook Reklamları ve Instagram Reklamları en sık kullanılan dijital pazarlama araçlarıdır. Destek İletişim olarak tüm bu reklam türlerinde farklı sektörlerde ve farklı kampanya biçimlerinde pek çok reklam yönettik.

Teklif almak için lütfen iletişime geçin.

dijital-pazarlama
Google Reklamları
dijital-pazarlama
beyaz fon
dijital pazarlama
Facebook ve Instagram Reklamları
dijital pazarlama
beyaz fon